Masaż może pomóc Wam znaleźć się na dobrej drodze do zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja we własne zdrowie. O tym, że ważne jest zdrowie fizyczne wiadomo od zawsze – o potrzebie zdrowia psychicznego mówi się od niedawna – ale inwestycja w nie jest równie ważna jak w zdrowie fizyczne.

Ostatecznie na koniec dnia zdrowie i szczęście są wszystkim co mamy. Dlatego zawsze powinniśmy starać się być dla siebie dobrym. Masaż może pomóc Wam znaleźć się na dobrej drodze do zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Masaż jest jednym z zabiegów, które warto wprowadzić do swojej rutyny prozdrowotnej dla poprawy zdrowia i samopoczucia.

Korzyści płynące z masażu

Oferta salonów odnowy biologicznej i wellnes jest dziś szeroka jak nigdy wcześniej. Ilość zabiegów, które możesz wybrać jest praktycznie nieograniczona. Tylko jeden zabieg pojawia się w niej niezmiennie od wielu, wielu już lat – to masaż. Oczywiście są różne rodzaje masażu – ta oferta też się zmienia, ale nie pisze tutaj o rytuałach spa – ale o masażu klasycznym:).

Masaż ma naukowo i klinicznie udowodnione działanie lecznicze. Kilka korzyści płynących z masażu to: regeneracja mięśni, redukcja skutków stresu w ciele, ulga w bólach migrenowych i wpływ na poprawę koncentracji i uwagi. Jak widać masaż może pomóc w wielu dolegliwościach.

Masaż poprawia funkcjonowanie i kondycję Twoich mięśni. Masażysta wie, jak manipulować mięśniami w sposób, który zmniejsza napięcie i dyskomfort, poprawia ich mobilność i elastyczność oraz poprawia ogólne funkcjonowanie mięśni.

Wpływ masażu na samopoczucie psychiczne to również bardzo ważny aspekt jego działania. Po masażu możesz spodziewać się lepszej koncentracji i uwagi, zmniejszenia napięcia obecnego w ciele a związanego ze stresem. Wreszcie w związku z relaksem i odprężeniem, którego doznasz po masażu, możesz spodziewać się ogólnie lepszego nastroju i samopoczucia.

Zalety masażu w domu

Masaż mobilny w pewien sposób rewolucjonizuje strefę wellness. Dzięki przenośnym stołom do masażu, masaż jest teraz w zasadzie dostępny dla każdego i w każdej lokalizacji. Dostęp do masażu w domu to fantastyczna wiadomość dla osób starszych, dla tych z problemami z poruszaniem się, dla kobiet w ciąży i młodych mam, które mają ograniczoną możliwość przemieszczania się.

Masaż w domu to wreszcie idealne rozwiązanie dla wszystkich tych z nas, którzy są bardzo zapracowani i nie chcą/nie mogą spędzić kolejnych godzin na podróży do i z salonu masażu.

Zamiast stać w korku, denerwować się znalezieniem miejsca parkingowego i opłatą za parkowanie oraz wprowadzać się ponownie w stan napięcia podczas drogi do domu – możesz po prostu zamówić masaż z GOYA Home SPA prosto do swojego domu czy mieszkania.

Mówi się, że tam dom Twój gdzie serce Twoje. Dom to miejsce w którym i Ty i ja czujemy się najbardziej komfortowo, bezpiecznie i gdzie jest nam przyjemnie i przytulnie. Dom jest idealnym miejscem do osiągnięcia pełnego relaksu i odprężenia. Po masażu możesz przenieść się prosto do łóżka lub wziąć prysznic. Nie musisz zabierać sobie czasu na relaks – bo w domowym zaciszu trwa on nadal nawet po zakończeniu masażu.

Tak więc może i Ty przy następnej myśli o wybraniu się na masaż zdecydujesz się na masaż z GOYA Home SPA w Twoim domu, w Twojej oazie spokoju i odprężenia?

Sprawdź czy to już Twoja najwyższa pora na masaż?

Pod iloma z poniższych punktów możesz się podpisać?

masaż może pomóc

 

 

 

 

Pin It on Pinterest