Masaż na Dzień Matki to doskonały prezent. Każdy z nas marzy o chwili relaksu i odprężenia. Dlaczego więc w tym roku oprócz tradycyjnych kwiatów i czy czekoladek nie podarować także bonu na wspaniały masaż?

Jeśli jeszcze się zastanawiasz czy masaż na Dzień Matki to dobry pomysł, przeczytaj dlaczego naszym zdaniem masaż jest idealnym prezentem dla Twojej mamy.

Po pierwsze i najważniejsze Twoja Mama po prostu zasługuje na to aby traktować ją jak królową. W końcu poświeciła niezliczoną ilość godzin aby wychować Cię i opiekować się tobą. Czy może być coś bardziej rozpieszczającego niż przyjemny, odprężający masaż jako prezent za włożony trud.

Po drugie dla wielu z nas, dla Ciebie zapewne też zdrowie rodziców jest najważniejsze. Masaż, a zwłaszcza regularne masaże są doskonałym połączeniem relaksu i poprawy zdrowia fizycznego. Masaż łagodzi bóle mięśni i stawów, masaż pomaga przy bólu kręgosłupa, pomaga regulować ciśnienie tętnicze krwi, masaż ma wpływ na poziom hormonów w naszym ciele, wreszcie masaż może być leczeniem pomocniczym lub podstawowym w wielu chorobach układu ruchu. Jeśli zależy Ci bardziej na działaniu leczniczym niż samym relaksie zdecyduj się ma zakup masażu klasycznego dla swojej Mamy.

Po trzecie bon na masaż prezentowy z GOYA Home SPA jest ważny aż trzy miesiące. Tak więc obdarowana może z niego skorzystać w najlepszym dla siebie momencie. Ważne jest także to, że masażysta z całym potrzebnym sprzętem przyjedzie do domu Twojej Mamy. Masaż bez pośpiechu i bez dojazdów to jest to o czym wielu marzy – możesz podarować go swojej Mamie w dniu jej święta.

Masaż z GOYA Home SPA jest dopasowany do potrzeb naszych klientów. Jeśli znasz potrzeby i upodobania swojej mamy możesz sama/sam wybrać masaż. Jeśli nie do końca jesteś pewny jakiego masażu potrzebuje, przy zakupie określasz tylko czas trwania zabiegu, a obdarowana sama wybiera rodzaj. Może wybrać ze wszystkich masaży dostępnych w ofercie GOYA Home SPA (m. in. masaż relaksacyjny, masaż klasyczny czy masaż sportowy – bo kto powiedział, że Twoja Mama nie biega maratonów 🙂 )

Masaż na Dzień Matki podarowany jako Twój wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby może stać się początkiem pięknej tradycji podarowania masażu w prezencie na różne okazje. To wciąż ten sam prezent, a za każdym razem cieszy tak samo.

To naprawdę wygodne – wystarczy jedno kliknięcie i wysłanie nam wiadomości – (kliknij TU), aby zakupić bon na masaż z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Możesz też śmiało do nas zadzwonić i ustalić wszystkie szczegóły – 544 44 00 33. Serdecznie Cię zapraszamy!

Teraz masaż w rewelacyjnych cenach

Pin It on Pinterest