Umówienie masażu w Twoim domu z GOYA Home SPA jest dziecinnie proste. Jeśli wciąż szukasz argumentów za tym, że warto zamówić masaż do domu, to przeczytaj poniższy tekst.

💕Zapomnij o dojeździe i problemach z komunikacją.💕

 
GOYA Home SPA przyjedzie do Ciebie.
 
💙Nie musisz prowadzić auta. Nie musisz dojeżdżać komunikacją.
 
💙Nie musisz radzić sobie ze stresującym światem na zewnątrz.
 
💙Nie musisz nawet się ubierać, jak zwykle, kiedy wychodzisz. Możesz zostać w piżamie, jeśli naprawdę chcesz!
 
💙Po sesji masażu w domu, nie musisz się martwić o czas podróży i iść prosto do łóżka lub w przytulnym salonie oglądać ulubioną komedię czy serial.
 
💕Ach, to brzmi jak dobry układ prawda?💕
 
 
No cóż, nie każdy z nas uwielbia prowadzić samochód lub poruszać się komunikacją miejską. Przeciętny warszawiak spędza ok 42 godzin rocznie w korkach. Przeciętny Amerykanin spędza nawet ponad 17 600 minut w samochodzie rocznie. A czy Ty policzyłeś kiedyś ile minut spędzasz w ciągu tygodnia/miesiąca/roku w podróży?
 
Godziny spędzone w aucie lub autobusie zwykle nie są czasem relaksu i odprężenia. Cierpimy z powodu niewygodnej pozycji siedzącej lub stojącej, stresu związanego z ruchem na drodze czy sposobem jazdy innych kierowców. Konieczność dojazdu i związane z tym komplikacje są jedną z najchytrzejszych przyczyn odwoływania wizyt w gabinetach SPA.
 
Bo spójrzmy prawdzie w oczy, gdy wrócisz do domu, zjesz coś, usiądziesz na kanapie, czekając na zaplanowany masaż ciężko jest wrócić do samochodu i wyruszyć w dalszą podróż. Tymczasem magazyn Time podaje, że osoby dojeżdżające do pracy są bardziej podatne na stres. Dojazd do pracy w godzinach szczytu ma zły wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Zgadzasz się? Kwestie zdrowotne, takie jak podniesienie poziomu cukru we krwi, poziom cholesterolu i ryzyko depresji, to tylko jeden z efektów ubocznych.
 
Tak więc zapraszamy Cię na masaż w domu.
Zapraszamy Cię na masaż w Twoim domu z GOYA Home SPA.

 Masz wszystko pod kontrolą

Jeśli jesteś jedną z tych osób które mają problem z rozluźnieniem się i zrelaksowaniem w miejscach publicznych którymi niewątpliwie są SPA czy gabinet masażu to rozwiązaniem dla Ciebie jest własnie masaż w domu. Dodatkowo jeśli jesteś osobą która lubi mieć wpływ na otoczenie i lubi kontrolować temperaturę, zapach lub brak zapachu w pomieszczeniu w którym się znajduje oraz mieć wpływ na odtwarzaną muzykę czy oświetlenie  – dla Ciebie również masaż w domu w zaaranżowanym przez Ciebie otoczeniu jest idealnym rozwiązaniem.

Twój dom to po prostu przestrzeń w której możesz skupić się na relaksie i odpoczynku, nie musisz angażować się w ignorowanie niesprzyjających czynników zewnętrznych.

Masaż w domu – zapomnij o swoich ograniczeniach

Masaż w domu to doskonałe rozwiązanie dla osób z problemami i trudnościami z poruszaniem się. Mówimy tutaj przede wszystkim o osobach starszych które maja problemy z wyjściem z domu i przemierzaniem nawet kilkuset metrów do gabinetu. Ale też o pacjentach którym aktualnie pogorszył się stan zdrowia związany np. z bólem pleców, barków czy szyi – masaż w domu to doskonale rozwiązanie niosące ulgę w bólu, a jednocześnie w minimalnym stopniu angażujące osobę z trudnościami z poruszaniem się.

Masaż w domu jest też świetnym rozwiązaniem dla Kobiet w ciąży. Chociaż kochasz ten swój brzuch nad życie, to jednak wyprawa autobusem na masaż i powrót po nim w 7 miesiącu ciąży to dla Ciebie za dużo? Właśnie dla Twojego komfortu, ale też pleców które dają o sobie znać i opuchniętych po całym dniu nóg mamy dla Ciebie specjalny masaż dla kobiet w ciąży z GOYA Home SPA.

O masażu dla kobiet w ciąży przeczytasz więcej – tu.

Wykorzystaj specjalną okazję

Chcesz dać wyjątkowy prezent urodzinowy, ale jednocześnie wiesz, jak bardzo zabiegany jest solenizant? Masaż w domu będzie oryginalnym prezentem, a z racji tego, że to masażysta przyjedzie do obdarowanego, nie zaangażuje go w znacznym stopniu czasowo. Musi tylko ustalić godzinę wolnego w swoim kalendarzu.

Planujesz wieczór panieński i szukasz ciekawej atrakcji – zamów nasz masaż, wspaniała zabawa i przyjemny masaż relaksacyjny zdecydowanie idą ze sobą w parze.

Możesz też zaskoczyć swojego partnera i umówić się na randkę w waszym salonie – dwóch masażystów i dwa stoły przyjadą do Waszego mieszkania. Relaks, komfort i intymność własnego mieszkania, a przede wszystkim miło spędzony wspólnie czas.

 

Następnym razem, gdy nie masz ochoty wychodzić z domu, ale pomimo to pragniesz czasu dla siebie i odrobiny relaksu możesz go mieć na swój sposób w zaciszu własnego domu z GOYA Home SPA.

Zapraszamy:)

Pin It on Pinterest