Dzień Matki już za kilka dni. To wyjątkowy czas zarówno dla samej obdarowanej – ale też dla każdego dziecka czy to małego czy też już dorosłego. Sprawić radość, wywołać uśmiech, a może i łzy szczęścia na twarzy Mamy to radość dla każdego z nas.

Jaki więc prezent wybrać? Każda Mama jest wyjątkowa, każda ma swoje gusta i przyzwyczajenia. Każdej warto podarować coś, co sprawi jej radość. Wybór jest ogromny, a my  prezentujemy dziś kilka naszych typów:

Prezent na Dzień Matki – bilet do kina/muzeum/teatru

Być może wyda Ci się, że to jeden z bardziej tradycyjnych prezentów i nie jest wyjątkowy. Ale naszym zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Wybór spektaklu filmu czy wystawy zgodny z upodobaniami czy pasją Twojej Mamy to będzie strzał w dziesiątkę. Sprawdź – być może w Twojej okolicy szykują się premiery teatralne lub np. benefis ulubionego artysty Mamy. Być może Twoja Mama zawsze chciała odwiedzić muzeum w innym mieście lub kraju? A może to jest dobry pomysł na zorganizowanie wspólnej wyprawy i spędzenie wspólnie czasu?

Prezent na Dzień Matki – voucher

Vouchery to bardzo modny ostatnio trend – w zasadzie można już kupić voucher na wszystko i do dowolnego miejsca. Twoja Mama nie lubi niespodzianek? Nie lubi „zbędnych” gadżetów? Lubi sama decydować co chce dostać? Voucher do ulubionej drogerii, jubilera, do salonu kosmetycznego czy księgarni będzie idealnym prezentem – z jednej strony konkretne przeznaczenie – ale z możliwością wyboru.

Prezent na Dzień Matki – bon na masaż z GOYA Home SPA

Masaż jest tym, czym w GOYA Home SPA specjalizujemy się. Bon na wybrany masaż jest idealnym pomysłem na prezent przede wszystkim dlatego, że masaż zrelaksuje i pomoże się odprężyć. A któż z nas dziś tego nie potrzebuje? Podaruj Mamie bon na masaż klasyczny lub relaksacyjny – podaruj chwilę przyjemności i relaksu. Chwilę odpoczynku i czasu dla siebie. Możesz też podarować bona na masaż – a Twoja Mama sama wybierze najlepszy dla siebie z naszej oferty.

Zalety masażu relaksacyjnego to:

  • relaksuje,
  • odpręża,
  • uspokaja (stymuluje układ nerwowy),
  • zmniejsza napięcie mięśni,
  • poprawia wygląd skóry i jej odżywienie,

 Prezent na Dzień Matki – pakiet badań

Być może nie jest to najbardziej oczywisty prezent jaki przychodzi Wam do głowy kiedy myślicie o Dniu Mamy – ale jednak jest jednym z prezentów, który chcielibyśmy Wam bardzo polecić. Dlaczego? Bo nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. A czasami jedno badanie wykonane w odpowiednim czasie może najzwyczajniej w świecie uratować życie. Więc jeśli wiesz, że Twoja Mama jest „na bakier” z badaniami i lekarzami podaruj jej pakiet na badania i co więcej dopilnuj, żeby te badania zrobiła.

 

https://www.mobilemed.pl/osteopatia-na-czym-polega/

Autorem tekstu jest Anna Kozłowska

Pin It on Pinterest