Domowe spa dla ciała to Twój mały rytuał? Uwielbiasz robić sobie małe przyjemności, nakładać maseczki i zażywać długich relaksujących kąpieli? Mamy dla Ciebie coś, co sprawi, że Twoje domowe spa będzie jeszcze przyjemniejsze i zrelaksujesz się o wiele bardziej.

GOYA Home SPA zaprasza Cię na masaż. Wyjątkowy masaż bo wykonany u Ciebie w domu. Na Twoich zasadach, w Twoim stylu i czasie który najbardziej Ci odpowiada.

Masaż i SPA nierozerwalni przyjaciele

Zabiegi kosmetyczne które wykonujesz są idealnym rozwiązaniem dla Twojej skóry i pięknego wyglądu. Masaż który proponujemy Ci w GOYA Home SPA jest ich idealnym uzupełnieniem, a dodatkowo pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć.

Zabiegi masażu tak jak i zabiegi spa były wykorzystywane już w starożytności i stanowiły nierozerwalną całość – zwłaszcza w  starożytnym Rzymie zabiegi spa ( z wykorzystaniem wód termalnych) i masaże były nieodłącznym elementem wypoczynku rzymian. Dlaczego więc nie przywrócić tej tradycji także u Ciebie w domu?

Domowe spa – masaż z GOYA Home SPA

Masaż z GOYA Home SPA jest przeznaczony dla osób, które chcą się odprężyć, zrelaksować, rozluźnić i zregenerować.

Masaż relaksacyjny może przybrać różnorodne formy – od ✔️masażu zbliżonego technikami do masażu klasycznego, poprzez ✔️masaż gorącymi kamieniami, ✔️masaż stemplami,✔️masaż czekoladą,✔️masaż gorącymi olejami,✔️masaż Lomi Lomi, aż do ✔️masażu dla kobiet w ciąży.

Masaż relaksacyjny niezależnie od rodzaju na który się zdecydujesz działa zarówno na sferę fizyczną – zmniejsza napięcie mięśni, pobudza usuwanie produktów przemiany materii z tkanek oraz wpływa na wygląd skóry, pomaga w regeneracji jak i sferę psychologiczną – odpręża i niweluje skutki stresu, a także wpływa na zwiększenie wydzielana endorfin – czyli hormonów szczęścia.

Rodzaj masażu można wybrać w zależności od swoich preferencji, a jeśli nie masz zupełnie doświadczenia w masażu relaksacyjnym, masażysta chętnie odpowie na wszystkie pytania i wspólnie ustalicie co będzie dla Ciebie najlepsze.

Domowe SPA – masaż dla Twojej skóry

Masaż poza rozluźnieniem i relaksem działa także na wiele narządów i układów Twojego ciała, w tym na skórę. Przecież to na skórze bezpośrednio wykonywany jest masaż..

Masaż na skórę działa w następujący sposób

:

Serdecznie zapraszamy Cię do włączenia do Twojego domowego rytuału spa masaży z GOYA Home SPA. Gwarantujemy odprężenia i relaks na najwyższym światowym poziomie.

Autor: mgr fizjoterapii Anna Kozłowska

Pin It on Pinterest